Měří pozitivní a negativní tlak (podtlak) medicínských systémů (buďto v kapalné a nebo plynné formě) a generuje tlak v rozsahu ± 300 mmHg.

DPM1B změří pozitivní a negativní tlak (podtlak) medicínských systémů (buďto v kapalné a nebo plynné formě) a generuje tlak v rozsahu ± 300 mmHg. Přístroj je vhodný pro opravy a kontroly jakosti.

Vlastnosti

  • Bateriově napájený
  • Generování a měření pozitivního tlaku a podtlaku
  • Měří tlaky kapalin a plynů
  • Přesnost 1%

Specifikace

Specifikace

Měření a generování tlaku

Pracovní rozsah: ± 300 mmHg

Přesnost: ± 1 % ze čtení nebo ± 1 mmHg (vyšší hodnota)

Rozlišení: 0.1 mmHg

Jednotky:  mmHg

Environmentální specifikace Pracovní teplota: 10 °C až 40 °C

Všeobecné specifikace

Displej 0.5 palcový LCD
Napájení 9 V alkalická baterie
Rozměry 15.9 cm x 14.6 cm x 3.8 cm
Hmotnost 260 g

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.