Vzkaz od Fluke Callibration k mezinárodnímu dni metrologie.

20. květen je mezinárodní den Metrologie a my pro vás máme tuto speciální zprávu od Jeffa Gusta z Fluke Callibration

Termíny akce

Středa (20. 5. 2020)

Světový den metrologie - Měření na globálním trhu

Společnost Blue Panther zastupuje Fluke Callibration již 20 let. S blížícím se Světovým dnem metrologie 2020 jsme si pro vás s Fluke Callibration připravili speciální akci. Vedoucí metrologie Jeff Gust, vám na tomto videu vysvětlí proč jsou měření nezbytná v globálním obchodu.


Abychom oslavili tento den s vámi, nabízíme 10% slevu na všechny objednávky Fluke Calibration zadané 20. května. Napište si o více informací níže

Video naleznete zde: 

Překlad: 

Ahoj, jmenuji se Jeff Gust a jsem hlavním metrologem společnosti Fluke Corporation. Toto  video dnes natáčím z mé domácí kanceláře ve Washingtonu, kde pracuji z domova během pandemie koronaviru.
Přes vše, co se právě děje, jsem přesvědčen, že je důležité hovořit o Světovém dni metrologie, který slavíme 20. května. Tématem Světového dne metrologie 2020 je „Měření pro globální obchod“. Nyní více než kdy jindy si myslím, že můžeme snadno vidět, jak jsme všichni propojeni po celém světě, a věda o měření je důležitou součástí tohoto spojení.

Bez přesných měření bude pravděpodobně obtížné, ne-li nemožné, zlepšit produktivitu, implementovat standardy a předpisy a udržet obyvatelstvo zdravé a v bezpečí. Může to znamenat rozdíl mezi prosperující globální ekonomikou a ekonomickým strádáním.

Schopnost přesně měřit podporuje globální obchod mnoha způsoby:
Měření nám umožňují vytvářet globální dodavatelské řetězce, kde je definována a udržována konzistence, bezpečnost a kvalita. Umožňují nám zajistit, aby produkty, které vyrábíme, mohly být používány lidmi po celém světě.

Umožňují nám stanovit požadavky na kompatibilitu produktů a jednotná měření.

Měření nám umožňují definovat, co máme na mysli pod pojmem „kvalita“ tak, aby společnosti splňovaly očekávání zákazníků a umožnily zákazníkům se informovaně rozhodovat od toho, jaké produkty kupují, po to, jak tráví čas každý den.
Pomáhají nám chránit globální prostředí tím, že nám umožňují stanovit a udržovat standardy kvality pro věci, jako je vzduch, voda a kvalita potravin.
Měření jsou také nezbytná pro vědecké objevy a inovace. Koneckonců nemůžete inovovat, pokud nemůžete měřit to, co se snažíte zlepšit.
Schopnost měřit a měření sdílet mezi zeměmi v konečném důsledku vytváří důvěru a zlepšuje vztahy a schopnost obchodovat se zbožím a službami.
Společnost Fluke je lídrem v oblasti kalibračních přístrojů a softwaru pro elektrická, teplotní, vlhkostní, tlaková, průtoková a rentgenová měření. Výrobky Fluke Calibration se nacházejí v kalibračních zařízeních po celém světě, včetně Národních metrologických institutů, které vyžadují nejvyšší úroveň výkonu a spolehlivosti, podporovanou nejmodernější metrologií a nekompromisní podporou. Spoléhají na ně inženýři kvality, kalibrační technici a metrologové, aby vzbudili důvěru v měření, která jsou pro jejich organizace zásadní z hlediska kvality, bezpečnosti, spolehlivosti a nákladů.

Doufám tedy, že dnes strávíte pár minut přemýšlením o tom, jak měření ovlivňují kvalitu a bezpečnost našeho každodenního života. A jménem společnosti Fluke Corporation, vám přeji šťastný den metrologie.

Vzkaz od Fluke Callibration k mezinárodnímu dni metrologie. plakat_s_logem-01.jpg

 

 

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

*Vaše údaje zpracováváme na základě oprávněného zájmu, dle našich zásad o ochraně osobních údajů.

Fotografie