Aktuálně O nás Kontakt

Scopemetry a bateriové ruční osciloskopy

V této části naleznete bateriové osciloskopy vyráběné firmou Fluke pod označením Scopemetr nebo Scopemeter a bateriové osciloskopy z produkce firmy Chauvin Arnoux dodávané pod značkou Metrix

Bateriové ruční osciloskopy, scopemetry s izolovanými a neizolované kanály v mechanicky odolném provedením pro použití v průmyslovém prostředí.

Přenosné osciloskopy se používají v mnoha aplikacích v terénu pri vyhledávání problémů, od elektrických a elektromechanických systémů až po elektronické a prumyslové řídicí systémy.

ScopeMetr Fluke je kombinace digitálního multimetru, osciloskopu a záznamníku. Scopemetr je robustní, spolehlivý bateriový osciloskop, určený pro profesionály pracující v terénu.

Čím více toho vidíte, tím více toho můžete opravit

Osciloskop vykresluje průběh elektrického signálu a poskytuje tak kvalitativní pohled na integritu signálu. Elektronika je čím dál tím rychlejší, to klade stále nové požadavky na integritu signálu v moderních obvodech a systémech: vysokofrekvenční šum a zkreslení, rychlé rušivé impulzy a přechodné jevy.

Rychlé signály vyžadují přístroj jako Scopemetr, který dokáže odhalit podrobné informace o signálu, pomocí nichž lze vaše problémy vyhledávat, diagnostikovat a rešit.