Aktivní diferenční sonda Teledyne LeCroy ZD200 do 200MHz pro automotive a průmyslové aplikace


Vysokoimpedanční 200MHz aktivní diferenční sonda Teledyne Lecroy ZD200 s velkým dynamickým rozsahem +/-20 V, velkým rozsahem souhlasného napětí až +/-60 V, malou vstupní kapacitou a nízkým šumem.

Aktivní 200MHz diferenční sonda LeCroy ZD200 pro automotive a průmyslové aplikace

 

Základní vlastnosti aktivní diferenční sondy LeCroy ZD200

  • Šířka pásma 200 MHz
  • Velký dynamický rozsah ±20 V
  • Velký rozsah souhlasného napětí ±60 V
  • Malá vstupní kapacita 3,5 pF
  • Malé zatížení měřeného objektu

 

 

 

Plná integrace sondy a osciloskopu

Aktivní diferenční sonda LeCroy ZD200 je vybavena na vsvém výstupu rozhraním ProBus, díky kterému lze sondu plně integrovat do architektury osciloskopu. Sonda se tak stane jeho nedílnou součástí. Podle nastavení osciloskopu se automaticky optimálně nastaví citlivost sondy a stejnosměrný offset a uživatel se tedy nemusí o nastavení vlastní sondy starat. Zároveň sonda nepotřebuje žádný externí napájecí zdroj, protože napájení jí poskytuje přímo osciloskop přes ProBus rozhraní.

LeCroy_ZD200_1

Velký dynamický rozsah

Aktivní diferenční sonda LeCroy ZD200 poskytuje velký dynamický rozsah ±20 V a rozsah souhlasného napětí ±60 V, aby byly použitelné pro široké spektrum aplikací, včetně automotive a průmyslových aplikací.

LeCroy_ZD200_2

Velký výběr měřicích hotů a kabelů pro různé úlohy

Uživatelé často potřebují měřit v rozličných, často těžko přístupných, testovacích bodech. Široká škála standardních a volitelných měřicích hrotů a měřicích kabelů pro aktivní diferenční sondu ZD200 zajišťuje, že je sondou možné měřit i ve velice obtížných uspořádáních.

LeCroy_ZD200_3

Inovativní měřicí kabely a hroty poskytují vynikající věrnost signálu

Často je nezbytné měřit sondou s dlouhými měřicími kabely nebo s rozličným příslušenstvím, abychom dokázali nakontaktovat požadované měřicí body, ale je to často za cenu omezené šířky pásma, zvýšené kapacity a horšího šumu. Veškeré příslušenství k aktivní diferenčí sondě ZD200 je navrženo tak, aby byla zachována nejlepší věrnost signálu a byly minimalizovány překmity a jiné nežádoucí jevy, které často měřicí hroty a měřicí kabely do měření zanášejí.

(mr)

Dokumenty ke stažení

Specifikace

Model

ZD200

Šířka pásma (zaručená) 200 MHz
Doba náběhu 10-90% (typ.) 1,75 ns
Útlum sondy 10 ×
Přesnost NF útlumu 1 %
Teplotní závislost zisku 2 %
Vstupní offset < 2 mV
Systémový šum 3 mVrms
Vstupní diferenční dynamický rozsah ±20 V
Rozsah souhalsného napětí ±60 V
CMRR

80 dB @ 60 Hz

50 dB @ 10 MHz

Vstupní stejnosměrný odpor

250 kΩ (souhlasně)

1 MΩ (diferenčně)

Vstupní kapacitaí (diferenční) 3,5 pF

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.