Mamografická mřížka pro testování kontaktu film/fólie

Nuclear Associates 18-207 tato mamografická mřížka je nástrojem pro testování kontaktu film/fólie. Tento fantom je výrobek americké firmy CIRS.

Charakteristika:

Řádný kontakt film/fólie je základ pro optimální kvalitu obrazu. Ztráta kontaktu a rozlišení je kritická pro nálezy mikrokalcifikací nebo velice subtilních uzlin. Pro zachování vysokých rozlišovacích schopností mamografických screeningových filmových systémů (16 až 20 cyklů na mm) i konvenčních systémů (4 až 8 cyklů na mm) použijte tuto mřížku - kontaktní nástroj pro zjištění míst s nedostatečným kontaktem. Tento testovací nástroj je složen z měděné fólie se 40 drátky na palec. Drátky jsou uloženy v 4 cm vrstvě pryskyřice (akrylu) a chráněné bílím vinilovým krytem.

Postup:

Položte zkušební nástroj přes kazetu. Po expozici zpracujte film a zkontrolujte jas obrazu v různých místech filmu. Tmavé oblasti signalizují špatný kontakt film - fólie.

Aplikace:

  • Identifikace špatného kontaktu film-fólie v kazetách.

 

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.