Mamografická mřížka pro testování kontaktu film/fólie

Nuclear Associates 18-207 tato mamografická mřížka je nástrojem pro testování kontaktu film/fólie. Tento fantom je výrobek americké firmy CIRS.

Charakteristika:

Řádný kontakt film/fólie je základ pro optimální kvalitu obrazu. Ztráta kontaktu a rozlišení je kritická pro nálezy mikrokalcifikací nebo velice subtilních uzlin. Pro zachování vysokých rozlišovacích schopností mamografických screeningových filmových systémů (16 až 20 cyklů na mm) i konvenčních systémů (4 až 8 cyklů na mm) použijte tuto mřížku - kontaktní nástroj pro zjištění míst s nedostatečným kontaktem. Tento testovací nástroj je složen z měděné fólie se 40 drátky na palec. Drátky jsou uloženy v 4 cm vrstvě pryskyřice (akrylu) a chráněné bílím vinilovým krytem.

Postup:

Položte zkušební nástroj přes kazetu. Po expozici zpracujte film a zkontrolujte jas obrazu v různých místech filmu. Tmavé oblasti signalizují špatný kontakt film - fólie.

Aplikace:

  • Identifikace špatného kontaktu film-fólie v kazetách.

 

Dotaz na další podrobnosti


Zvolte adresáta Vašeho dotazu


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku, který obdržíte na vámi uvedený email, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na
www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.