Webinář: Teledyne LeCroy 8 kanálový osciloskop a měření na pohonech - 23. 04. 2020

Zajímá vás jak měřit na pohonech pomocí 8 kanálového osciloskopu Waverunner 8000 HD?

Termíny akce

čtvrtek (23. 4. 2020)

Nejnovější přírůstek do rodiny 12 bitových osciloskopů Teledyne LeCroy nalezne zejména uplatnění nejen při měření na pohonech a měničích, ale všude tam kde Vám 4 analogové kanály prostě nestačí . Osciloskop WaveRunner 8000 HD má 8 analogových kanálů jenž lze doplnit o 16 digitálních. Jako všechny naše současné HD osciloskopy je vybaven nativním 12ti bitovým ADC, pro celou šířku pásma 2GHz. Maximální samplovací rychlost je 10GS/s. 
 
Webinářem vás bude provázet Bohumil Vítovec, náš odborník na laboratoř a vývoj. 
 
Registrovat se můžete níže

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.