Webinář: Multimetr FLUKE 8558A - nejrychlejší a nejpřesnější multimetr současnosti pro automatizaci ve výrobě a vývoji

Fluke 8558A je 8.5místný multimetr, který poskytuje spolehlivá a reprodukovatelná měření. Je určen pro rychlá měření v automatizovaných systémech.

Termíny akce

(5. 5. 2021)

Webinář proběhne 5. 5. 2021 v 9:00

Multimetr Fluke 8558A nabízí digitalizaci s vysokým rozlišením pro automatizaci systému v laboratořích a výrobních testovacích systémech. Nový design vysokorychlostního systému Fluke 8558A je nejrychlejší v oboru a umožňuje významné zvýšení propustnosti pro mnoho automatizovaných systémových aplikací, které vyžadují kombinaci nejvyšší rychlosti a nejvyšší  v přesnosti. Vynikající přesnost je poskytována v širokém rozsahu měření. Přístroj má přes devět funkcí, s intuitivním uživatelským rozhraním na barevném displeji.

Fluke 8558A je vybaven digitalizační rychlostí 5MS/s a analogovou šířkou pásma až 20 MHz, jako jediný přístroj na trhu, který dokáže charakterizovat přechodové jevy s extrémně nízkou úrovní při 18bitovém rozlišení. Tato schopnost usnadňuje ladění návrhů, odkrývání anomálií a zdokonalení testovaných zařízení pro použití v reálném prostředí.

  • Napěťová citlivost až stovky nV a proudová citlivost stovky pA umožňují odhalit přechodové jevy s nízkou úrovní.
  • Šířka pásma až 20 MHz pro napětí a 4 MHz pro proud zachovává vysokofrekvenční obsah měřeného signálu.
  • 18bitový analogově digitální převodník SAR, který dosahuje rychlosti 5MS/s za sekundu.
  • Rychlost vzorkování 5MS/s do vyrovnávací paměti, pro zachycení složitých, rychle se měnících průběhů.
  • 15 milionů hodnot v paměti přístroje eliminuje potřebu okamžitého přenosu dat do PC.
  • Grafické zobrazení průběhu umožňuje vizualizaci komplexních průběhů v reálném čase, zvýšenou produktivitu a rychlejší přístup k výsledkům a odpovědi.

Program webináře:

Vlastnosti a parametry multimetru FLUKE 8558A.

  • Jaké jsou rychlosti a rozsahy měření elektrických veličin, stabilita parametrů. Multimetr nabízí unikátní zrychlení při výrobních postupech a výstupní kontrole. Dokáže v automatickém režimu rychle provést sadu příkazů pro vyhodnocení diskrétních součástek či dílčích sestav, aniž by potřeboval komunikovat s dalším  softwarem.

Uživatelské rozhraní

  • Jaké jsou možnosti periferií, malé ale užitečné detaily v ovládání přístroje.

Do útrob přístroje

  • Technické vlastnosti, konstrukce přístroje a vliv jednotlivých prvků na přesnost a rychlost.

Automatizace

  • Principy měření různých elektrických veličin, rychlost přenosu dat, remote control, automatické funkce, histogramy, trend, příkazy a programování celých měřících sekvencí.

Aplikace

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.

Kontaktuje nás

Bohumil Vítovec
Telefon: +420 604 273 701