Využití termografie v průmyslu


Tato brožura je informativním průvodcem v oblasti termografie a využití termokamer při průmyslové údržbě. Tato příručka je vyrobena v úzké spolupráci s Infrared Training Centre (ITC).

Tato brožura je informativním průvodcem v oblasti termografie.

Jemnoho detailů, na které je třeba při termografické kontrole znát. Vedle znalosti
fungování termokamery a toho, jak správě pořizovat snímky, je důležité
také znát konstrukci a fyzikální funkci elektrických nebo mechanických
zařízení, která mají být diagnostikována. Toto vše je třeba vzít v úvahu,
aby pochopení, interpretace a posouzení výsledků měření bylo správné.

Dokumenty ke stažení

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.

Zvolte adresáta Vašeho dotazu