Standardní sonda pro měření vlhkosti KIMO


Standardní sonda pro měření vlhkosti KIMO

Pomocí standarní sondy pro měření vlhkosti KIMO lze měřit tyto parametry: absolutní vlhkost, relativní vlhkost, entalpii, rosný bod a teplotu. Sonda se vyrábí v klasickém provedení (HR 110) a v bezdrátovém provedení (HR 110 RF). Délka kabelu sondy až 2.4m.

Kompatibilita

Standardní sondy pro měření vlhkosti jsou použitelné s modely:

  • KIMO HD 100
  • KIMO HD 200
  • KIMO AMI 300

Specifikace

  Měřené jednotky Měř. rozsah Přesnost Rozlišení Senzor
Relativní vlhkost %RH 3 až 98 %RH ±0,88 %RH 0,1 %RH kapacitní snímač
Absolutní vlhkost g/Kg 0 až 600 g/Kg ±1,5% 0.1 g/Kg  
Rosný bod °Ctd, °Ftd -40 až 70 °Ctd ±0,6 % z hodnoty ± 0,5 °Ctd 0,1 °Ctd  
Teplota °C, °F -20 až 80 °C ±0,3 % z hodnoty ± 0,25 °C 0,1 °C Pt100 třída 1/3 DIN

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.