Ultrazvuková akustická kamera Fluke ii900

Úniky v systémech stlačeného vzduchu, rozvodů plynů a podtlakových systémech negativně ovlivňují jak provozuschopnost, tak konečný hospodářský výsledek výroby. Toto zařízení Vám pomůže tomu předejít.

Jedná se o intuitivně a snadno použitelný přístroj, který dokáže směrově lokalizovat místo výskytu zvuku, a tak jednoznačně lokalizovat únik plynu, elektrické jiskření, zadírající se ložisko, zvuky vycházející z převodovky i dalších mechanických částí. Přístroj například jednoduše nahradí ultrazvukové detektory a lokalizátory uniku tlakového vzduchu pracující se sluchátky. Místo vydávající příslušný zvuk je lokalizováno pomocí matice 64 citlivých mikrofonů a software kamery ii900, a to v reálném čase.

 

Na základě tohoto zpracování je vytvořena mapa barevných bodů, které překrývají optický záběr video kamery a přesně ukazují  místa vydávající zvuky, například místo úniku tlakového vzduchu. Změna barvy zaměřeného zdroje zvuku indikuje jeho I intenzitu. Používání kamery Fluke ii900 přinese zásadní zrychlení lokalizace úniků na rozvodech plynů, mechanických i elektrických problémů zařízení. Samozřejmě přinese i úsporu elektrické energie. 

 

Takhle vypadá práce s kamerou Fluke ii900

 

     

     

     

      

Jak můžete vidět, toto zařízení nabízí poměrně jednoduché zobrazení.

Zároveň má okamžitou odezvu, tedy úniky můžete kontrolovat i ve špičce.

 

Na spodní stránce pdo formulářem najdete i ukázky reportů z tohoto zařízení.

Další funkcionality Fluke ii900:

  • ​Režim LeakQ ™ v kameře Fluke ii900 umožňuje odhadnout velikost úniku a náklady na únik tlakového vzduchu.
  • Nástroj Fluke LeakQ Rate Reporting Tool používá soubory AS2 pro výpočet velikosti únik
  • Formát souboru AS2 integruje obrázky, měření a metadata ze záznamu.
  • Odhad vzdálenosti k úniku.
  • Soubory AS2 se ukládají současně i dostupných formátů (JPEG, PNG, MP4).
  • Možnost přidávat značky úniku k zachycení, včetně typu úniku, plynu, umístění atd.
  • Funkce miniatur pro přidání poznámek ihned po pořízení snímku, obrázku nebo videa.
  • Vylepšené uživatelské profily pro uložení a načtení vlastních akustických nastavení.
  • Nová interní struktura souborů, která uživateli umožňuje vybrat název složky do skupinových zachycení odpovídajících konkrétnímu průzkumu úniku.
  • Prodloužená  délka videa 5 minut.

Pokud Vás produkt zaujal a chcete se vědět víc, neváhejte nás kontaktovat a náš specialista se Vám ozve a odpoví na všechny otázky. 

Pokud raději čtete, další informace a specifikace, najdete v tomhle přehledu produktu.

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.

Kontaktuje nás

Ing. Jaroslav Smetana
Telefon: +420 241 762 724

Ing. Tomáš Kmoch
Telefon: +420 603 437 182 - pracoviště České Budějovice