Širokopásmový výkonový zesilovač TOE 7607


Širokopásmový výkonový zesilovač DC až 5 MHz

Úprava a zesílení signálu je požadováno v mnoha technických oblastech, v kontrolních aplikacích, lékařských technologiích či testovacích procedůrách. TOE 7607 širokopásmový výkonový zesilovač je schopen upravit signál pro frekvence od DC až do 5 MHz a výstupní napětí až 40 Vpp/50 Ω. Zesilovač disponuje velice nízkým činitelem zkreslení. Zisk zesilovače je spojitě nastavitelný od 0 do 26 dB při frekvenčním rozsahu od DC až do 5 MHz.

Zesilovač je vhodný pro laboratorní účeli, elektrické a elektroncké inženýry, řízení procesů, lékařské techniky a školy.

Vlastnosti

  • Vysoké výstupní napětí až 40 Vpp/50 Ω.
  • Śiroký frekvenční rozsah od DC až do 5 MHz.
  • Zisk až 26 dB.
  • Malý činitel zkreslení.
  • Zpětnovazební napěťová ochrana.

Specifikace

Specifikace zesilovače

Frekvenční rozsah DC až 5 MHz (-3 dB)
Zisk Spojitě nastavitelný od 0 do 26 dB
Činitel zkreslení < 0.2 % až do 100 kHz
Doba náběhu nebo poklesu < 60 ns
Vstupní napětí max. 42 Vrms
Vstupní impedance 1 MOhm
Výstupní napětí 0 V až 40 Vpp/50Ω
Výstupní impedance Asi 10 Ohm

Všeobecné specifikace

Síťové napětí 115 V/230 V,± 10 %, 48 Hz až 60 Hz
Příkon 40 VA
Rozměry 265 x 147 x 280 mm (WxHxD)
Hmotnost Asi 3,5 kg
Materiál krytu Aluminium

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.