Aktuality a novinky O nás Kontakt
Termografický vlhkoměr all-in-one nástroj vybavený vestavěnou termokamerou, která přesně ukáže, kde měřit vlhkost.

FLIR MR176 je zobrazovací vlhkoměr s IGM. Je to all-in-one nástroj vybavený vestavěnou termokamerou, která přesně ukáže, kde měřit vlhkost.

FLIR MR176, který je vybaven technologií infračerveného naváděného měření (IGM), vám pomůže rychle skenovat a zaměřit se na problémy s vlhkostí a vizuálně vás navede na místo, kde můžete s jistotou provádět měření a analyzovat hodnoty.

Integrovaný bez-hrotový snímač a externí kolíková sonda poskytují flexibilitu při provádění neintruzivních nebo intruzivních měření.

FLIR MR176 ve spojení se snímačem teploty a relativní vlhkosti, který lze vyměnit v místě provozu, a automaticky vypočítanými hodnotami okolního prostředí, poskytuje větší pohodlí a snadné použití a poskytuje správná měření – rychleji.

Vizuálně identifikujte skrytou vlhkost pomocí IGM. Snadno prozkoumejte problémy s vlhkostí a rychle odstraňte problémy.

MR176 je vybaven termokamera Lepton s rozlišením 80 × 60 a 4 800 pixelů, které podporuje technologii IGM, která na barevném displeji vizuálně indikuje potenciální oblasti vlhkosti.

Přizpůsobte si termosnímky:

 vyberte, která měření jsou integrována (vlhkost, teplota, relativní vlhkost, rosný bod, tlak par, směšovací poměr) a vyberte si jednu ze čtyř barevných palet (železo, duha, led, stupně šedi); nastavení uzamčení obrazu zabraňuje extrémním vysokým a nízkým teplotám v rušení obrazu při skenování problémů.

MR176 je vybaven laserem a zaměřovacím křížem pro snadné vyhledání přesné polohy potenciálního problému s vlhkostí, který je vidět na termosnímku a tak jsou získány přesné údaje

Čidlo teploty/relativní vlhkosti lze z vlhkoměru jednoduše vyjmout a v případě potřeby vyměnit, takže můžete pokračovat v práci a zkrátit prostoje.

Progresivní indikátor environmentální stability odstraňuje chybu doby odezvy, když se pohybujete na různá místa měření, a informuje vás o tom kdy hodnoty relativní vlhkosti dosáhly ustáleného stavu.

MR176 má Integrovaný bez-hrotový snímač měření vlhkosti pro rychlou detekci a externí hrotovou sondu.

Odolný, přenosný design s intuitivním systémem menu.

Čtení dokumentů a obrázky ke sdílení prostřednictvím přiloženého kabelu USB.

Bezplatný počítačový software FLIR Tools rychle generuje zprávy.

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

*Vaše údaje zpracováváme na základě oprávněného zájmu, dle našich zásad o ochraně osobních údajů.

Váš dotaz bude odeslán naším specialistům. Brzo se Vám ozveme.

Ing. Tomáš Kmoch
Telefon: +420 603 437 182 - pracoviště České Budějovice