Termografický vlhkoměr CM160 od FLIR


Termografický vlhkoměr CR160 umožňuje uživateli velmi snadno detekovat místa se zvýšenou vlhkostí velmi snadno, díky LED podsvícenému displeji o rozlišení 80x60px.

Termografický vlhkoměr CM160 od FLIR

Unikátní termografický vlhkoměr, první svého druhu, od značky FLIR nese označení MR160. Tento termografický vlhkoměr má v sobě zabudovaný termografický senzor Lepton. Barevný LED displej s rozlišením 80 x 60px umožňuje uživateli naprosto snadné čtení a vyhodnocování snímků přímo na přístroji. Díky USB rozhraní a softawu FLIR Tools lze uchovávat snímky a snadno vytvářet zprávy o měření. Navíc můžete mít uloženo 9999 snímků z měření, což je také obrovská výhoda v momentě, kdy přístroj používáte denně. Vzhledem k tomu, že MR160 má vestavěnou výkonou baterii, je vlhkoměr opravdu možné používat až 4 pracovní týdny. Výrobce FLIR nezapomněl vlhkoměr vybavit externí sondou s hrotem pro destruktivní měření.

Základní vlastnosti:

  • termografická kamera Lepton s rozlišením snímku 80x60 px s technologií IGM
  • zobrazování snímků a zaroveň měření vlhkosti
  • komunikace přes USB
  • lze si přohlížet vámi provedené snímky a posléze vytvářet zprávy o měření díky softwaru FLIR Tools
  • dvě metody měření vlhkosti: "nedestruktivní" pomocí senzoru pro měření vlhkosti a "destruktivní" pomocí externí sondy s hrotem
Díky termografickému vlhkoměru FLIR MR160 lze velmi snadno identifikovat místa se zvýšenou vlhkostí. Přístroj symbolizuje tato místa pomocí modré barvy.  FLIR termografický vlhkoměr MR160 umožňuje identifikaci vlhkých míst například v rohu místností
Detail termografického snímku z vlhkoměru FLIR MR160.  ukázka displeje z termografického vlhkoměru FLIR MR160, identifikace vlhkých míst.
Specifikace přístroje, aneb kde co najdete na vlhkoměru MR160  podrobný popis přístroje - vlhkoměr FLIR MR 160

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.