Teplotně-vlhkostní sonda pro dataloggery


Teplotně-vlhkostní sonda pro dataloggery KIMO řady 200

Teplotně-vlhkostní sonda pro dataloggery KIMO řady 200 s kapacitním čidlem pro měření vlhkosti a s varistorem pro měření teploty. Délka kabelu sondy 2 m.

Specifikace

  • Rozsah měření: -20 až +80°C a 5 až 95%RH
  • Přesnost: ± 2.95 %RH při 18°C až 28°C a ±1% z hodnoty, ±0.4°C (+5°C
  • Odezva: vlhkost: t0.63=50s, teplota: t0.63=25s

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.