Teledyne LeCroy WaveSurfer 4000HD


Osciloskop WaveSurfer 4000HD 200MHZ až 1GHz s technologií vysokého rozlišení (HDO) s nativně 12bitovým vertikální rozlišení, CAN Bus, LIN a FlexRay, I2C, SPI, UART a RS-232 TD a Spektrální analyzátor, zabudovaný arb. generátor a rozšíření o 16.bitový log. analyzátor

Osciloskopy řady Teledyne Lecroy WaveSurfer4000HD s technologií vysokého rozlišení (HDO), je první ve své třídě, který má naticní  12bitový převod.

Zobrazují čisté, ostré křivky na jasném 12,1 ”dotykovém displeji.

WaveSurfer 4000HD je k dispozici v šířkách pásma od 200 MHz do 1 GHz, se vzorkovacími rychlostmi až 5 GS / s a až 12,5 Mpts akviziční paměti na každém kanálu (prokládaním až 25 Mpts).

Tento osciloskop nabízí všestranné vestavěné funkce pro ladění vestavěných systémů a je kompatibilní s komplexní nabídkou sond Teledyne LeCroy.

Technologie HD4096 používá systémový design vstupních zesilovačů s vysokým poměrem signál-šum, 12bitových ADC a vzorkovací architekturou s nízkým šumem, která umožňuje zachytit a zobrazit průběhy s 16x větším rozlišením než 8bitové osciloskopy.

WaveSurfer 4000HD poskytuje nejlepší výkon ve své třídě a prokazuje nejnižší základní šum - 2,5krát lepší než konkurenční osciloskopy s 12bitovými ADC a 8krát lepší než konkurenční osciloskopy s 10bitovými ADC. Zobrazené průběhy jsou ostřejší, čistší a poskytují viditelnost detailů signálu, které se často ztrácí v šumu na jiných osciloskopech.

WaveSurfer 4000HD umožňuje integraci více nástrojů do jednoho: nabízí volitelný 16kanálový vstup pro digitální signály, generátor libovolných signálů (AWG), čítač kmitočtů a analyzátor spektra.

Teledyne LeCroy WaveSurfer 4000HD wr8k-tdme-m.png

 

 


Klíčové vlastnosti osciloskopů řady WaveSurfer4000HD:


    Modely 200MHz, 350MHz, 500MHz a 1GHz
    Vertikální rozlišení - 12 bitů při všech nastaveních
    Více přístrojů - integruje arbitrární generáto, spektrální analyzátor, 16. bitový logický analyzátor a voltmetr

    Rozšiřitelný o trigrování a dekodování sběrnic CAN Bus, LIN, FlexRay, I2C, SPI, UART a RS-232 

    Komplexní podpora sond - podporuje více než 30 sond v 9 kategoriích
    MAUI s uživatelským rozhraním OneTouch pro intuitivní a efektivní provoz

 
HD4096 - 12 bitů , 16 x blíže k dokonalosti


Teledyne LeCroy WaveSurfer 4000HD teledyne_lecroy_wavesurfer_4000hd_2.jpg

 

 

 

Teledyne LeCroy 12-bitové osciloskopy s vysokým rozlišením používají jedinečnou technologii HD4096, aby poskytovaly vynikající a nekompromisní výkon měření.

Technologie HD4096 poskytuje nejvyšší rozlišení a nejnižší šum při plné šířce pásma - 12 bitů

Sada měření  pro výkonové prvky , sériové sběrnice a vestavěné systémy

    Možnosti více přístrojů
    Sériový trigger a dekódovací software
    Software pro analýzu spektra a výkonu

 
Komplexní podpora sond

Více než 30 sond v 9 kategoriích

    Aktivní  power rail sondy
    Proudové sondy
    Vysokonapěťové diferenciální a opticky izolované sondy
    Adaptéry TekProbe

 
MAUI s funkcí OneTouch

 

Nejunikátnější funkce dotykové obrazovky na libovolném osciloskopu

gesto Drag-and-drop dramaticky zkrátí dobu nastavení přístroje

Všechny běžné operace lze provádět jedním dotykem

Dokumenty ke stažení

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.