Teplotní sonda Pt100 pro všeobecné použití


Odporová teplotní sonda Pt100 pro všeobecné použití

Odporová teplotní sonda Pt100 třídy A pro všeobecné použití. Sonda je vyrobena z nerezové oceli. Délka kabelu sondy až 2.4m.

Rozměry sondy

Délka aktivní části......................150 mm (SPG 150), 250 mm (SPG 250), 500 mm (SPG 500)

Délka držadla..............................141 mm

Průměr aktivní části...................Ø 4,5 mm (SPG 150), Ø 4,5 mm (SPG 250), Ø 6,0 mm (SPG 500)

Rozsah měření

-50 až +250°C

Kompatibilita

Odporové teplotní sondy Pt100 pro všeobecné použití jsou použitelné s modely:

  • KIMO TR 100
  • KIMO TR 102

Dokumenty ke stažení

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.