Skiaskopický fantom Nuclear Associates 07-653


Fantom pro kontrolu zobrazení skiaskopických rentgenů Nuclear Associates.

Nuclear Associates 07-653 je fantom pro kontrolu zobrazení skiaskopických rentgenů.

Charakteristika:
 

Tento skiaskopický fantom zabezpečí optimální výkon vašeho skiaskopického systému. Je velice kompaktní, všestranný a extrémně snadno použitelný. Skiaskopický fantom s inovovaným designem je speciálně navržen pro to, aby vám umožnil ohodnotit, nastavit a přizpůsobit skiaskopické videokamery, jas a systémy pro zpracování obrazu. Idealní pro použití rentgenovými servisními techniky.

Popis:

Základ skiaskopického fantomu tvoří deska o konstantní hustotě. Dále fantom obsahuje dvojitou stupnici šedi (malé kruhy), pro nastavení úrovně obrazového signálu, míry kontrastu a špičky bílé barvy. Velké kruhy slouží pro nastavení sweep linearity. Bílé tečky pro kontrolu rozlišení, frekvenčních charekteristik zesilovače a aperturní korekce. Olověné disky pro nastavení úrovně černé barvy. Dvě pohlcovací desky pro kontrolování funkce automatického nastavení jasu. Popis viz. obrázek v detailech.

Skiaskopický fantom umožňuje úpravu následujicích kritických parametrů skiaskopických systémů:  

  • Úroveň obrazového signálu, kontrast, úroveň černé barvy, špičky bílé barvy.
  • Korekci stínění nebo viněty
  • Automatického nastavení jasu aperturní korekce
  • Frekvenční odezvy a aperturní korekce

Specifikace:

  • Vnější průměr....22,78cm
  • Tloušťka..............1.28 cm
  • Hmotnost............1,86kg

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.