Kontrastní fantom Nuclear Associates 07-643


Kontrastní fantom pro skiaskopii a skiagrafii Nuclear Associates.

Nuclear Associates 07-643 je kontrastní fantom pro skiaskopii a skiagrafii.

Charakteristika:
 

Tento kontrastní fantom je vysoce přesný, snadno použitelný a nepostradatelný nástroj pro posuzování kvality zobrazení a též pro využití plného potenciálu zobrazovacího systému. Ihned se dozvíte, jestli se objevil nejaký problém v nastavení vašeho zobrazovacího systému.

Popis:

Fantom je složen z 18 terčíků o různé tloušťce měděné vrstvy a dvou terčíků z olova. Viz obrázek v detailu.

Vlastnosti:  

  • Kontrola dynamického rozsahu televizních systémů.
  • Použití pro všechny fluoro režimy: impulzní, neimpulzní atd.
  • Kontrola hustoty a rozsahu filmu.

Specifikace:

  • Vnější průměr....23 cm
  • Tloušťka..............1.28 cm
  • Hmotnost............1,26 kg

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.