Seznam seminářů pro rok 2020

Seznam seminářů pro rok 2020

Posuňte své znalosti na další úroveň díky seminářům, které jsme si pro vás připravili pro první čtvrtletí roku 2020

Termíny akce

(29. 1. - 26. 2. 2020)

Jako každý rok jsme si pro vás připravili odborné semináře a školení zabývajících se tématy napříč odvětvími. Registrovat s můžete už dnes, kapacita je omezena.

Jak správně měřit při údržbě motorů a pohonů? 29.01.2020
Měřením k úsporám energie a CO2 19.02.2020
Jak používat termovizi?  25.02.2020

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit. 

 

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.