Seznam seminářů pro rok 2020

Posuňte své znalosti na další úroveň díky seminářům, které jsme si pro vás připravili pro první čtvrtletí roku 2020

Termíny akce

(29. 1. - 26. 2. 2020)

Jako každý rok jsme si pro vás připravili odborné semináře a školení zabývajících se tématy napříč odvětvími. Registrovat s můžete už dnes, kapacita je omezena.

Jak správně měřit při údržbě motorů a pohonů? 29.01.2020
Měřením k úsporám energie a CO2 19.02.2020
Jak používat termovizi?  25.02.2020

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit. 

 

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.