Seminář: Nástroje prediktivní údržby ve výrobním podniku - Ostrava

Na semináři se dozvíte jak efektivně organizovat údržbu v závodě. Jaké vhodné nástroje používat a zda je možné předcházet výpadkům výroby a snižovat náklady na údržbu.

Termíny akce

Ostrava - MSIC (19. 9. 2019)

Seminář: Nástroje prediktivní údržby ve výrobním podniku - Ostrava newsletter_header_-_industrial_2._9_kreslici_platno_1.jpg

 

Zajímá vás prediktivní údržba?

Ve spolupráci se společností Trade Media International jsme si připravili exkluzivní odborný seminář věnovaný nejlepší praxi v oblasti prediktivní údržby. 

Na semináři se dozvíte, jak efektivně organizovat údržbu v závodě a jaké vhodné nástroje používat. Jaké jsou výhody a nevýhody reaktivní, preventivní a prediktivní údržby a jak možné předcházet výpadkům výroby a jak snižovat náklady na údržbu.

Komu se odborný seminář určen:
Seminář je určen vedoucím pracovníkům elektro, strojní údržby, vedení společnosti. Pro všechny, které zajímá, jak úspěšně předcházet přerušení výroby díky poruchám a jak snižovat náklady na údržbu výrobních zařízení.

Dále se dozvíte:

Principy údržby v závodě 
Nástroje prediktivní údržby
Termovize – základní nástroj predikce
Co je termovizní měření, jeho možnosti a omezení
Jak využít termovizi v prediktivní údržbě – elektroinstalace – elektromotorů a pohonů – ložisek – rozvodů vody, tlakového vzduch, topení …
Bezpečnostní přiměření
Co je kvalita elektřiny, její vliv na poruchy a životnost výrobního zařízení
Jak měřit na pohonech a motorech analyzátorem kvality sítě a dojít k jasnému výsledku
Využití kombinace Termovize a Kvality sítě v prediktivní údržbě
Měření vibrací – jednoduché základy vibrotechniky pro predikci – P-F křivka
Praktické využití vibrotechniky v údržbě pohonů
Co přinese kombinace využití termovize, kvality elektřiny a vibrací v údržbě
Využití ultrazvukového měření a lokalizace poruch ultrazvukem   
Prakticky předvedeme termovizní měření, měření kvality elektřiny vibrací na pohonu a využití ultrazvuku.


Přednášející: Ing. Jaroslav Smetana, Blue Panther s. r. o.

Délka semináře: 9.00–14.00

Místo konání: Ostrava, MSIC

Cena semináře: 2 500 Kč (bez DPH) 

Počet míst omezen - registrovat se můžete zde

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.