Dvojitý banánek s roztečí 19mm se dvěma banánkovými zdířkami černý poniklovaný

Vlastnosti:    

  • izolované banánkové zřířky s roztečí 19 mm slouží k rychlému připevnění či výměně součástek
  • postranní kontrolní body s průměrem 4,22 mm slouží k okamžitému připojení
  • tělo dvojitého banánku vyrobeno z mosazi, „spring“ z beriliového bronzu, izolované ABS termoplastem, kovové části poniklované
  • testováno pro napětí do 2500 V dc
  • není určeno pro ruční použití nad 33 V rms/70 V dc, jmenovitý proud 15 A,
  • pracovní teplota: + 50°C max.

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.