Osciloskop GW Instek GDS 2000A


Největší rozsah šířky pásma ve své kategorii, 36 automatických měřicích funkcí.

Vlastnosti osciloskopu GW Instek řady GDS-2000A

· Šířka pásma 300 MHz / 200 MHz / 100 MHz / 70 MHz

· 2 nebo 4 kanály

· 2 GSa/s vzorkovací rychlost v reálném čase, 100 GSa/s v ekvivalentním čase

· délka záznamu až 2 M bodů

· vertikální rozsah 1 mV/dílek až 10 V/dílek

· Rozsah časové základny 1 ns/dílek až 100 s/dílek

· Rychlost spouštění až 80.000 běhů/s

· 8" barevný displej s rozlišením 800 x 600 bodů

· Zabudovaná segmentace paměti a funkce pro hedání v časových průbězích

· Zoom s možnost postupného přehrávání průběhu

· 36 automatických měřicích funkcí

· Volitelný 8 nebo 16kanálový logický analyzátor (MSO)

· Volitelný funkční generátor

· Flexibilní možnosti vzdáleného ovládání - USB standardně, volitelně LAN/GPIB

 

Vzorkovací rychlost 2 GS/s v reálném čase a až 300MHz šířka pásma.

Digitální osciloskopy GW Instek řady GDS-2000A nabízejí 2 nebo 4kanálovou konfiguraci a velký výběr šířky pásma od 70 MHz do 300 MHz. Každý model poskytuje maximální vzorkovací rychlost 2 GSa/s v reálném čase a 100 GSa/s v ekvivalentním čase. Osciloskop je vybaven 8" barevným displejem s vysokým rozlišením 800 x 600 bodů, disponuje vertikálním rozsahem 1 mV/dílek až 10 V/dílek a rozsahem časové základny 1 ns/dílek až 100 s/dílek.  Díky tomu je řada GDS-2000A schopna věrně zachytit a zobrazit i komplikované signály.

 

Délka záznamu až 2 M bodů, funkce hledání a segmentace paměti.

Řada osciloskopů GW Instek GDS-2000A poskytuje délku záznamu až 2 M bodů a funkce hledání v průběhu a segmentace paměti jsou standardní výbavou osciloskopu. Zajímavé události lze detailně zachytit a uložit do segmentované paměti, kterou je možné rozdělit až na 2048 segmentů, přičemž nezajímavá část časového průběhu je ignorována. Je tak dosaženo mnohem efektivnějšího využití paměti osciloskopu. V režimu hledání je osciloskop schopen nalézt a označit v zachyceném signálu oblasti, které splňují uživatelem definovanou hledanou podmínku. Pomocí funkce Zoom lze zvětšit určitý výběr signálu a pomocí funkce přehrávání (Play/Pause) automaticky posouvat touto lupou přes zaznamenaný signál.

Dokumenty ke stažení

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.