NMR AAPM fantom Nuclear Associates 76-907


NMR AAPM fantom Nuclear Associates

NMR (nukleární magnetická rezonance) AAPM fantom Nuclear Associates 76-907 je veliký plochý fantom, který může být naplněn NMR signálním roztokem. Kolmé pole děr obsahuje orientační referenční markery a část zatopená signálním roztokem obsahuje válec pro určování artefaktů obrazu. Tento fantom je navržen dle AAPM (AMERICAN ASSOCIATION OF PHYSICISTS IN MEDICINE).

Fantom analyzuje

  • Prostorovou linearitu
  • Obrazové artefakty
  • Šum
  • Rezonanční frekvenci
  • Odchylku fázového rozdílu (Quadrature error)

Specifikace

Specifikace

Rozměry 33.02 x 33.02 x 10.16 cm
Hmotnost 5.30 kg

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.