GSM/GPRS modem

MA 100 je GSM/GPRS modem, který je určený pro průmyslové aplikace, které mohou komunikovat po 900 nebo 1800 MHz GSM síti. Do modemu je třeba vložit SIM kartu poskytovatele sítě. Modem umožňuje CSD spojení nebo poslání SMS zprávy. Aplikace jsou ukázány na obrázku v detailu.

Specifikace

Frekvence GSM 900/1800 MHz
Pracovní napětí 9,6-57,6 VDC
Jmenovitý proud 350mA@12VDC
Jmenovitá frekvence DC
Pracovní teplota -25 až +50°C
Komunikační protokol GPRS, třída B, třída 10
Vstup 14 (WB) - 70 (NB)
Komunikace automatické SMS
Rychlost CSD až 14,4 Kbit/s
Rychlost GPRS až 85,6 Kbit/s

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.