Programovatelný lineární stejnosměrný zdroj napájení, 2 výstupy. Řada laboratorních zdrojů Teledyne Test Tools T3SP je dodávána v neprogramovatelných a programovatelných verzích s jednou, dvěma, třemi a čtyřmi výstupními konfiguracemi. Mezi klíčové funkce v rozsahu napájecího zdroje Teledyne Test Tool patří programovatelnost přes USB nebo LAN, grafické zobrazení výkonových průběhů a numerické zobrazení napětí a proudu s vysokým rozlišením.

 

Hlavní vlastnosti a funkce:

  • Modely s 1 až 4 výstupy.
  • Plně programovatelný přes USB, RS-232, LAN a Ext I / O.
  • Lineární DC napájecí zdroj s nízkým šumem (vlnění a šum <350 uV).
  • Rychlá odezva. Přechodná doba zotavení <50 us.
  • Hlavní výstupy podporují provoz s konstantním napětím nebo s konstantním proudem.
  • Hlavní výstupy podporují Parallel a Series tracking.
  • Funkce načítání (režimy CC, CV, CR).
  • Ventilátor řízený teplotou pro tichý provoz.

 
Vlastnosti T3PS23203P:

  • Programovatelný lineární stejnosměrný zdroj napájení, 2 výstupy, 0-32V / 0-3A

Dokumenty ke stažení

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.