Nerezová teplotně-vlhkostní sonda pro dataloggery


Nerezová teplotně-vlhkostní sonda pro dataloggery KIMO řady 300

Nerezová teplotně-vlhkostní sonda pro dataloggery KIMO řady 300 s kapacitním čidlem pro měření vlhkosti a s Pt100 1/3 DIN čidlem pro měření teploty. Délka kabelu sondy 2 m.

Rozměry

Délka sondy: 150 mm (KTHI 150) nebo 300 mm (KTHI 300).

Specifikace

  • Rozsah měření: -40 až +180°C a 0 až 100%RH
  • Přesnost: ± 2.58 %RH při 18°C až 28°C a ±0.3% z hodnoty ±0.25°C
  • Odezva: vlhkost:t0.63 =25s , teplota: t0.63=9s

Dokumenty ke stažení

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.