Detektor úniku uhlovodíkových plynů KIMO FG 110

Detektor úniku uhlovodíkových plynů CH4 (zemní plyn), LPG (izopropanol a izobutan)a dalších topných plynů (uhlovodíků).

KIMO FG 110 je digitální příruční přístroj pro detekci úniků zemního plynu (CH4), LPG a dalších uhlovodíkových plynů (izobutan, izopropan) z potrubí a nebo plynových zařízení. Koncentrace plynu je na displeji zobrazena buďto v ppm (% VOL) a nebo % LEL. Husí krk umožňuje přístup i k nedostupným místům. Přístroj je vybaven zvukovým alarmem s proměnlivou intenzitou a blikajícím displejem, který signalizuje zvyšující se koncentraci plynu. Limit alarmu je uživatelsky nastavitelný.

Přístroj využívá polovodičového snímače s vynikající citlivostí. Přístroj je vybaven funkcí automatické kompenzaci při posunu nuly. Přístroj je dodáván s přepravním kufříkem.

% LEL: je nejnižší koncentrace plynu ve vzduchu, která je potřeba, aby nastalo hoření a nebo výbuch plynu. Jedná se o tzv. dolní mez výbušnosti.

% VOL: koncentrace plynu vyjádřená jako procentuální obsah plynu ve vzduchu.

Vlastnosti přístroje KIMO FG 110

  • Detekce úniku uhlovodíkových plynů CH4 (zemní plyn), LPG (izopropanol a izobutan) a dalších topných plynů (uhlovodíků)
  • Zobrazení koncentrace měřeného plynu v ppm, % VOL nebo v % LEL
  • Husí krk s polovodičovým snímačem

Technické vlastnosti přístroje KIMO FG100

  • Měřící element: polovodičový snímač
  • Displej: 4 řádky, LCD s rozměry 50×36 mm
  • Kryt: nárazu odolný z ABS, krytí IP 54
  • Napájení: 4 baterie AAA LR03 1.5 V
  • Pracovní teplota: 0 až +50 °C
  • Skladovací teplota: –20 až +80 °C
  • Hmotnost: 295 g

Dokumenty ke stažení

Specifikace

Jednotka měření Rozsah měření Přesnost Rozlišení
ppm

0 až 10 000 ppm

(GPL: 0 až 1 800)

+/-20 % z rozsahu 1 ppm
% LEL 0 až 1 % VOL 0,001 % LEL
% VOL 0 až 20 % LEL 0,001 % VOL

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.