Generátor zvuku pro kalibraci zvukoměrů KIMO


Generátor zvuku pro kalibraci zvukoměrů KIMO

Kontrolní generátor zvuku KIMO CTL100 je určený pro kontrolu zvukoměrů KIMO. Produkuje stabilní zvukový signál o intenzitě 90 dB při 1000 Hz. Srovnává signál produkovaný generátorem s hodnotou naměřenou zvukoměrem.

Specifikace

Generovaný signál

Frekvence 1000 Hz ± 5%
Intenzita 90 dB ± 1dB
Stabilita <0.5 dB

Environmentální specifikace

Pracovní teplota +5 °C až + 40 °C
Tlak 1013 hPa ± 10%
Vlhkost 80 % RH
Napájení  

Všeobecné specifikace

Rozměry 140 x 28 x 25 mm
Hmotnost 50 g

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.