Katalog Kimo převodníky


Katalog čidel a převodníků veličin - Tlak / Teplota / Vlhkost / Rychlost vzduchu / Proud vzduchu / Kvalita vzduchu / Solární Světelný / atmosférický tlak

KIMO nabízí mnoho modelů: od nejjednodušších po nejkompletnější, vhodné pro jakoukoli aplikaci, se snadnou konfigurací a výpočtem funkce.

Inovační řada: vyměnitelné měřicí prvky umožňují snadnou údržbu a kalibraci na místě pro měření:

Tlaku

Teploty 

Vlhkosti

Rychlosti vzduchu

Proudění vzduchu

Kvality vzduchu

Solárního záření

Světelného toku

 atmosférického tlaku

 

Dokumenty ke stažení

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.