HVL atenuátor Nuclear Associates 07-434


HVL atenuátor (zeslabení signálu)Nuclear Associates

Protože hliník typu 1100 má jen 99,0% čistotu a obsahuje nečistoty, které by mohli mít nepříznivý vliv na naměřenou hodnotu HVL (odchylka až 7,5 % od hodnoty naměřené při použití čistého hliníku), tak je při měření HVL u mamografů doporučeno použít co nejčistčího hliníku. HVL atenuátor Nuclear Associates 07-434 (zeslabení signálu) se skládá ze šesti atenuátorů (zeslabovačů), které jsou tvořeny hliníkem z 99,9% čistotou. tato pomůcka je výrobkem americké firmy Gammex.

Vlastnosti

  • HVL atenuátor (zeslabovač) doporučený pro mamografy
  • 99.9% čistota pro přesná měření HVL

Specifikace

Rozměry: 10 cm x 10 cm x 0.1 mm

Hmotnost: 0.06 kg

 

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.