Fototerapeutický radiometr DALE 40


Fototerapeutický radiometr DALE 40 je přístroj, který je určen pro přesné měření světelného záření v modré části spektra od 400 do 480 nm.

Fototerapeutický radiometr DALE 40

je přístroj, který je určen pro přesné měření světelného záření v modré části spektra od 400 do 480 nm. Expozice zářením v tomto spektru se používá pro léčení Hyperbilirubinemie novorozenců a kojenců.

Fototerapeutický radiometr DALE 40 umožňuje nepřetržité měření ozáření a to jednoduchým umístěním detekční sondy do fototerapeutického záření )fluorescenční lampy). Kromě ověření výstupního výkonu zářiče přístroj šetří náklady, protože zabrání předčasné výměně fototerapeutické lampy.

Při měření záření je dle procentuální odezvy dána vlnová délka charakteristické křivky. Detekční sonda, kterou obsahuje jednotka má čočky se širokým zorným úhlem, které odpovídají kosínu přijímací funkce lidské kůže.

Měření je prováděno v jednotkách µW/cm2 v rozsahu 0-1999. Tyto jednotky měření mohou být přímo porovnány s dalšími jednotkami měření.

Důležité vlastnosti Fototerapeutického radiometru DALE 40

  • Veliký LCD displej
  • Přesnost až ±5% v celém rozsahu
  • Spektrální rozsah 429-473 nm
  • Jednoduše přenosný

Stanardní příslušenství Fototerapeutického radiometru DALE 40

  • Kufřík
  • Manuál

Specifikace

Spektrální rozsah 429 - 473 nm
Rozsah měření  0-1999 µW/cm2
Rozlišení 1 µW/cm2
Sonda Čočka odpovídá kosínu přijímací funkce lidské kůže.
Napájení 9V baterie, na displeji se objevuje indikace stavu nabití baterie
Hmotnost 250 g
Rozměry 14.5 cm x 8.0 cm x 3.8 cm

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.