Smyčkový kalibrátor Fluke 709 a 709H


Nový přesný smyčkový kalibrátor Fluke 709 a 709H

Přesný smyčkový kalibrátor Fluke 709 a 709H, který šetří čas a dosahuje vysoce kvalitních výsledků. Tyto kalibrátory jsou postaveny na uživatelsky přívětivém rozhraní s vyhrazenými tlačítky a Quick-Set rotačním enkodérem. Tato kombinace výrazně snižuje čas potřebný k měření napětí, zdroje nebo měření proudu a zapnutí smyčky. Robustní pouzdro je tvarované pro snadné uchopení a velký podsvícený grafický displej je snadno čitelný i na tmavých, stísněných místech. 709H přidává komunikaci HART a podporuje univerzální selekční sadu. To vše dělá z 709H jedinečný, cenově dostupný, kompaktní smyčkový kalibrátor a výkonný HART komunikační nástroj.

Dokumenty ke stažení

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.