Nuclear Associates 76-419-4150 sada CT pediatrický/dospělý fantom hlavy a těla


Sada CT pediatrický/dospělý fantom hlavy a těla Nuclear Associates

Nuclear Associates 76-419-4150 sada CT (výpočetní tomografie, počítačová tomografie,computed Tomography) pediatrický/dospělý fantom hlavy a těla.

Charakteristika

Tento fantom můře být používán s jakýmkoli CT systémem. Při vykonávání dávkových profilových měření fantom umožňuje sbírání informací o maximální, minimální a střední hodnotě nominální tloušťky tomografické vrstvy (řezu).

Složení fantomu

Základ této sestavy fantomů se skládá ze tří částí:

  • Fantom dospělého těla
  • Fantom dospělé hlavy, který slouží zároveň jako fantom dětského těla
  • Fantom dětské hlavy

Všechny tyto fantomy jsou vyrobeny z 15 cm silného pevnolátkového akrylu s průměry 32, 16 a 10 cm. Fantomy obsahují čtyři díry pro sondy, které jsou rozloženy po obvodě ve vzdálennosti 1 cm od okraje a jednu díry ve středu fantomu. Vzájemný úhel mezi dírami je 90°. Fantom dětské hlavy obsahuje pouze jednu díru v jeho středu. Vnitřní průměr děr je 1.31 cm. K uzavření děr ve fantomu slouží akrylové tyčinky. Fantom je navržen dle směrnic U.S. Food and Drug Administration, FDA, pro CT diagnostické systémy.

Vlastnosti

  • Pro určení CT dávkového indexu (CTDI) pro dítě i dospělého člověka
  • Použitelný pro multidetekční MDCT systémy
  • Navržený dle noremU.S. Food and Drug Administration, FDA
  • Přepravní kufr obsahuje prostor pro CT ionizační komory (samostatně koupené)

Specifikace

Specifikace
Hmotnost

Fantom dospělého těla: 14.5 kg

Fantom dospělé hlavy/dětského těla: 3.6 kg

Fantom dětské hlavy: 1.3 kg

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.