Čítač částic Particles Plus 1000


Particles Plus 1000 je čítač částic nečistot pro osobní použití.

Čítač částic Particles Plus 1000 (Air sampler) je malý, snadno použitelný a snadno ovladatelný přístroj a je ideální pro osobní vzorkování. Umožňuje rozsah průtoku mezi 1 000 - 3 000 ml / min a čítání částic v reálném čase.

Particle Plus 1000 umožňuje neustálou korekci průtoku i při změnách okolní teploty a barometrického tlaku prostřednictvím naší ultra tiché technologie vakuových čerpadel s rotačními lopatkami. Snadno čitelný LED displej poskytuje akumulovaný objem vzorkování a nabízí režim úspory baterie po 30 sekundách nečinnosti, což umožňuje nepřetržité vzorkování po dobu 30 hodin. 
Vypínač umožňuje snadnou obsluhu včetně nepřetržitého vzorkování, resetování hlasitosti a režimu úspory baterie pouhým stisknutím tlačítka.

 

Dokumenty ke stažení

Specifikace

Rozsah průtoku 1000 - 3000 ml/min
Ovládání průtoku Udržuje konstantní průtok na ± 5% nastavené hodnoty
Ovládání Vypínač, ovládání pumpy
Další vlastnosti Tiché rotační lamelové čerpadlo, ochranné pouzdro, LED displej s dlouhou životností, zabudovaná spona na opasek, vyměnitelný filtr
Rozměr 9.4 cm x 9.1 cm x 4.8 cm
Baterie Lithium-iontová dobíjecí baterie
Životnost baterie na 1 nabití 30 hodin
Doba nabití baterie 2 hodiny
Čas vzorkování 1 sekunda až 99 hodin
Napájení Univerzální napájecí zdroj 110 až 240 VAC 50/60 Hz
Pracovní podmínky -20º až 45ºC / 5% až 85% bez kondenzace
Skladovací podmínky -40º až 45ºC / 5% až 98% bez kondenzace
 

 

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.