Černá koule pro měření radiační teploty

Černá koule je založena na principu černého tělesa, skládá se z kulaté části, která je vybavena kapalným expanzivním teploměrem, Pt 100 a nebo termočlánkovou sondou teplotní sondou.

Aplikace

Lidské tělo se cítí dobře pouze v prostředí, kde teplota a proudění vzduchu je v určitém rozmezí. Tato černá koule měří přímo průměrné radiační teploty. Tato teplota, vnímaná tělem, je vyzařována všemi povrchy, zdmi, podlahou, nábytkem, atd. Pomocí této pomůcky lze stanovit WBGT index ( je komplexní teplota zahrnující i vlhkost vzduchu a tepelnou radiaci).

Kompatibilita

Černé koule jsou použitelné s modely:

  • KIMO TM 200
  • KIMO HD 200
  • KIMO AMI 300

Dokumenty ke stažení

Specifikace

Černá koule

Sféra Ø 150 mm, šířka stěny 6/10 mm
Ucpávka Pro fixaci Pt 100 uprostřed sféry
Povrch Černá barva s průměrným součinitelem emise 0.95
Norma Pro ověření NF ISO 7726 (prostředí na pracovištích)

Teploměr

Kapalinový expanzní teploměr
Ochranné pouzdro mosaz, délka 400 mm, Ø 12 mm
Rozsah měření 0 až 60°C
Rozlišení 0,5°C
Délka stupnice 280 mm
Celková délka 550 mm
Hmotnost 400 g
Sonda Pt 100
Rozsah měření Dle výběru sondy
Počet drátů 3 nebo 4
Kabelová průchodka Ø 6 nebo Ø 4 mm
Termočlánková sonda
Typ K, J, N nebo volitelný
Rozsah měření -50 až +200°C
Kabelová průchodka Ø 6 nebo Ø 4 mm

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.