Díky zkušebnímu napětí až 10 kV nebo 15 kV jsou megaohmetry C.A 6550 a C.A 6555 výbornými nástroji pro bezpečné a přesné testování stavu izolace. V souladu s nejnovějšími doporučenými postupy, s ohledem na budoucí vývoj, jsou ideální pro použití na rotačních zařízeních a strojích pracujících na napětí 12 kV nebo ještě vyšších.

Měření izolace při 15 kV, práce pro odborníky

- Široký měřicí rozsah od 10 kΩ do 30 TΩ
- 5 mA nabíjecí proud
- Pevné nebo programovatelné zkušební napětí od 40V do 10/15kV
- 3 filtry pro optimalizaci stability měření
- Výpočet odporu při referenční teplotě
- Uložení 80 000 měření s razítkem reálného času
- Velký podsvícený LCD displej s číselnými hodnotami, sloupcovými grafy a R(t)+u(t), I(t) a I(u) charakteristikami
- Automatický výpočet DAR/PI/ DD/ ΔR (ppm/V) poměrů
- Vícenásobné zkušební režimy: nárůst napětí a krokování s režimy "propálení", "brzký průraz" a "proudové omezení"
- Opticky izolované USB rozhraní pro přenos dat do PC a vytváření protokolů v programu DataView ®

 

Výkon a ergonomie


Díky zkušebnímu napětím až 10 kV nebo 15 kV jsou megaohmetry CA 6550 a CA 6555 výbornými nástroji pro bezpečné a přesné testování stavu izolace. V souladu s nejnovějšími doporučenými postupy, s ohledem na budoucí vývoj, jsou ideální pro použití na rotačních zařízeních a strojích pracujících na napětí 12 kV nebo ještě vyšších.

Termín „Vícenásobné zkušební režimy“ znamená, že přístrojem lze stav izolace posoudit jak nedestruktivními testy („brzký průraz“ a „proudové omezení“), tak i „propalovacím“ testem na vybraných vzorcích otestovat stárnutí izolace a předejít tak nákladným opravám v důsledku havárie.

Díky velké vnitřní paměti lze veškeré zkušební procedury, provedené v místě měření, dodatečně zanalyzovat v programu DataView ® po přenosu uložených dat do PC.

 

Dodávka obsahuje:

- přístroj CA 6550 nebo CA 6555,
- 3 ks vysokonapěťových kabelů (červený, modrý, černý) o délce 3 m,
- 3 ks krokosvorek (červená, modrá, černá),
- 2 ks testovacích sond CAT IV 1 000 V (červená, černá) pro měření napětí,
- 1 ks měřicí kabel (modrý),
- 1 ks napájecí kabel o délce 2 m,
- software DataView ®,'
- 1 ks opticky oddělený USB kabel,
- uživatelský manuál na CD-ROM,
- 5 ks nálepek v různých jazycích.

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.