Měřič magnetického pole C.A 40


Přístroj pro měření nizkofrekvenčního magnetického pole s přímým zobrazením naměřené hodnoty v µT.

Ruční přístroj s pohyblivou sondou pro měření magnetického pole v domácnostech, na pracovištích nebo v blízkostí vedení vysokého napětí.

Měřič magnetické indukce

  • Rozsah měření 0...2000 µT
  • Frekvenční rozsah 30...300 Hz
  • Přímý údaj v µT
  • Zobrazení LCD 31/2 místný, 2 000 digitů
  • Napájení: 9 V, IEC 6LR61
  • Hmotnost: 285 g
  • Rozměry: 163×68×24 mm

Specifikace

Magnetická indukce: 0...2000 µT
±(4% z č.h. + 3 dig.)
Kmitočtový rozsah: 30...300 Hz

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.