Odečet teploměrů Black Stack 1560


Odečet teploměrů Black Stack je na trhu již řadu let a etabloval se jako jeden z nejvšestrannějších, nákladově nejefektivnějších a nejpřesnějších odečtů na světě.

Přesný, rozšiřitelný a konfigurovatelný odečet

  • Čte SPRTs, RTD, termistory a termočlánky
  • Všechna nastavení, která potřebujete - až osm modulů
  • Vysoce přesný referenční teploměr (do ± 0,0013 °C)
  • Automatizuje přesný sběr dat

Nic na tomto nástroji není obyčejné. Dříve byly teploměry čtvercové boxy nakonfigurované tak, aby zvládly jeden konkrétní úkol, jako je třeba čtení kalibrovaného PRT. Nicméně, pokud jste také chtěli měřit termistory, museli jste si koupit jiný přístroj, který rovněž zvládal tuto konkrétní činnost. Některé teploměry mohou udělat více práce, ale jsou drahé, složité a obtížné na použití. Platíte za funkce, které nepotřebujete a nikdy používat nebudete. Black Stack řeší tyto problémy a mnohé další.

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.