Audit termovizí v průmyslu


Termovizní měření pomůže zjistit potencionální problémy a přinést tak nemalé úspory.

Proč termovizní měření?

Pomocí termovizního měření lze velice rychle detekovat potencionální problémy v podobě velkých přechodových odporů, přetížených elektrických strojů, přetížené elektroinstalace a řadu dalších. Následná měření pak slouží k rozpoznání skutečné příčiny přehřívání.

Jak ušetříte?

Na přínos termovizního měření lze nahlížet několika způsoby. Znalost stavu výrobních zařízení může samozřejmě přinést nemalé úspory, především s ohledem na snížení rizika poruchy a výpadku výroby. Dalším aspektem je snížení rizika požáru a související úspory na pojistném.

Vybavení:

Pro měření jsme vybaveni profesionálními kamerami Fluke Ti45 a Ti400. Podle požadavků zákazníka provedeme kontrolu kritických míst (součástí výrobního provozu, rozvoden). Naměřené výsledky přehledně zpracujeme do formy protokolu o termovizním měření.

Co od nás získáte?

  • Protokol z termovizního měření v papírové a elektronické podobě
  • Termovizní snímky

Protokol obsahuje jednotlivé termovizní snímky, příslušný snímek ve viditelném spektru, popis zjištěného problému, vyjádření k pravděpodobné příčině nadměrného ohřevu a doporučený zásah.

V případě zájmu o tuto službu nás kontaktujte, a to buď přímo na níže uvedený kontakt, nebo vyplněním objednacího formuláře. Na základě vašich potřeb a informací následně připravíme odpovídající cenovou nabídku.

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.