Analyzátor kvality elektrické energie FLUKE 345

Tento přístroj je ideální pro vyhledávání poruch v elektrických systémech. Klešťový měřič výkonu a analyzátor kvality elektrické energie se kterým změříte elektrické zatížení. Vnitřní paměť přístroje umožňuje dlouhodobý záznam.

Fluke 345 je klešťový analyzátor kvality elektrické energie a měřič výkonu s grafickým displejem,je ideální pro měření na elektrických motorech.

Je vybaven barevným displejem a dokáže měřit a zobrazovat harmonická spektra, je vybaven nízkoúrovňovou propustí pro odstranění vysokých frekvencí a navržen pro odstraňování problémů na systémech přepínání zátěže.  

Vlastnosti Fluke 345:  

  • AC/DC proud: měření až do 1400A RMS a 2000A DC bey nutnosti přerušovat obvod
  • Vysoká bezpečnost: jde o přístroj kategorie CAT IV 600 V
  • Velmi přesný: pomocí elektronické dolní propustě snadno odfiltruje rušení
  • Umožňuje data zaznamenávat
  • Kontrola stavu baterií
  • Analýza harmonických proudů
  • Snadno se používá díky malým rozměrům a velkému displeji
  • Umožňuje měřit 3 fázový výkon

Dokumenty ke stažení

Specifikace

Napětí AC: 4-750V DC: 4-750V
Proud AC: 15Hz-1kHz, 40-1400A DC: 40-2000A
Harmonické do 30. složky, základní 15-22, 45-65Hz
Kmitočet 15Hz - 1kHz
Výkon max 1650k DC/1200k AC (W, VA, VAr)
Rozměry 300x98x52mm
Hmotnost 820g
Max. průměr vodiče 58mm
Přepěťová kategorie CATIV/600V

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.