Ultrazvukový fantom simulující prs Nuclear Associates 84-350


Ultrazvukový fantom simulující prs Nuclear Associates

84-350 Nuclear Associates tento ultrazvukový fantom simulující prs je vyroben z patentovaného pevného elastického materiálu nazývaného Zerdine®. Na rozdíl od jiných materiálů pro výrobu fantomů není Zerdine® ovlivněn změnami teploty. Může být používán v chladných i horkých prostředích bez jakéhokoli poškození. Materiál je též velice elastický a dovoluje vyšší tlak na povrch fantomu při skenování ultrazvukovou sondou. Tento fantom je výrobek americké firmy CIRS.

Popis:

Při normální pokojové teplotě Zerdine® přesně simuluje charakteristické struktury v lidské prsní tkáni, které se odhalují pomocí ultrazvuku. Fantom obsahuje malé rozptýlené struktury o různých rozměrech a v různých hloubkách, kalibrované volumetrické objekty a skupiny struktur tvořené nylonovými vlákny. Fantom slouží pro určení a kontrolu linearity, axiálního a laterálního rozlišení, hloubkovou kalibraci, měření mrtvého pásma, objemové kalibrování a registraci. Fantom je chráněn akrylovou (pryskyřičnou) skříní a plastovou membránou pro snadné skenování a minimální vysoušení fantomu.

Vlastnosti:

  • Simuluje charakteristické struktury, které se objevují v tkáni lidských prsů.
  • Perfektní pro polní použití, protože fantom není ovlivněn změnami teplot.
  • Kontrola kvality zobrazení všech ultrazvukových sond s vysokým rozlišením.

Specifikace

Specifikace

Materiál fantomu

Zerdine®: pevný a pružný polymer na bázi vody

Bod tuhnutí: 0°C

Bod tání: 100°C

Činitel útlumu 0.50 dB/cm/MHz
Rychlost šíření zvuku 1540 m/s
Skenovací vrstva 1 cm hluboká
Skenovací membrána Polyuretan
Materiál struktur (terčů) nylonová vlákna o průměru 0.1 mm
Rozměry fantomu 15 x 8 cm
Hmotnost 12 lb s kufříkem
Struktury ve vertikální rovině

Hloubka vizualizace: 8 cm

Rozestup vizualizací: 1 cm

Ring down struktury 1 až 10 mm
Struktury pro určení rozlišení

Počet polí: 2

Hloubka: 1.5 a 2 cm

Mezery v axiálním směru: 0.5, 1, 2, 3, 4 a 5 cm

Mezery v horizontálním směru: 1, 2, 3, 4 a 5 cm

Struktury pro volumetrrické testování kalibrovaný asymetrický tvar
Sférické cysty Průměr: 5 mm,3 mm, náhodné rozdělení

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.