Ultrazvukový fantom prostatu Nuclear Associates 84-353 série


Ultrazvukové fantomy simulující prostatu Nuclear Associates

Nuclear Associates 84-353 tento tkáňově ekvivalentní ultrazvukový fantom je speciálně navržen pro kontrolu kvality zobrazení u procedur skenování prostaty pomocí rektální sondy. Tento fantom je výrobek americké firmy CIRS.

Popis:

Uvnitř průhledné pryskyřičné (akrylové) krabičky 11.5 x 7.0 x 9.5cm veliké je obsažena prostata a struktury simulující rektální stěnu, semené váčky a močovou trubici. 3mm simulovaná perineální membrána umožňuje vložení různých typů sond a chirurgických nástrojům do oblasti prostaty.

Aplikace:

Fantom může sloužit též jako pomůcka pro nácvik ultrazvukem řízené kryochirurgie, radioaktivní seed implantace a jehlové biopsie

 

 

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.