Rozptylový fantom pro dva zářiče a určení mrtvé doby scintilační gamakamery

Mrtvý čas je časový interval, během které je čítač, který měří radiaci necitlivý k dalšímu záření. Při vyšších čítacích rychlostech mohou ztráty způsobené mrtvou dobou značně degradovat naměřený údaj. Pro vyšší přesnost je vyžadována matematická korekce mrtvé doby. Mrtvá doba scintilační kamery je funkcí radiačního rozptylu zdroje a jeho okolí. 76-840 rozptylový fantom pro dva zářiče simuluje in-vivo dopředný a zpětný rozptyl 99mTc. Toto je požadováno pro vnější měření mrtvé doby scintilační gamakamery. 76-840 rozptylový fantom pro dva zářiče vytváří spektrum, které je typické pro pozorování 99mTc v myokardu.

S použitím fantomu 76-840 lze mrtvou dobu gamakamery snadno změřit do 15 minut. Do fantomu se vloží dva 99mTc zářiče.Po měření se spočítá dávka zdrojů jednotlivě a poté kombinovaně. Mrtvou dobu lze určit pomocí kalkulačky s funkcí přirozeného logaritmu.

Vlastnosti rozptylový fantom pro dva zářiče 76-840

  • Fantom pro měření mrtvé doby
  • Simuluje in-vivo rozptyl, který je potřeba pro měření mrtvé doby gamakamery

Specifikace rozptylového fantomu pro dva zářiče 76-840

  • Materiál: akryl
  • Rozměry: 15 x 20 x 20 cm
  • Rozměry otvorů: 1.7 cm Ø x 12 cm hluboké. Tyto otvory slouží jako držák pro radioaktivní zářiče
  • Hmotnost: 7 Kg

 

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.