Assistent pro Excel pro průzkumné dozimetry 451B a 451P

Software 451EXL umožňuje dálkové řízení a sběr dat z průzkumných dozimetrů 451B a 451P.

Software má uživatelské rozhraní s Microsoft® Excel. Umožňuje sběr dat v reálném čase a uživatelsky definované alarmy, dále zobrazuje virtuální displej přístroje na počítači. Dále umožňuje zobrazit akumulovanou dávku záření přes předem definovanou integrační dobu.

Vlastnosti softwaru 451EXL

  • Zapisování naměřených dat v reálném čase do tabulek v programu excel
  • Zobrazení virtuálního displeje přístroje s možností vizuální a zvukové signalizace alarmů
  • Kompatibilní s Windows® 95, 98, ME®, NT® 4.0, 2000, XP® a Excel 97, 2000
  • Balení obsahuje RS 232 kabel

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.