Intervenční "Triple-Modality" 3D abdominální fantom Nuclear Associates 84-357


Intervenční "Triple-Modality" 3D abdominální fantom Nuclear Associates 84-357 pro ultrazvuk,CT a NMR

Intervenční "Triple-Modality" 3D abdominální fantom Nuclear Associates 84-357 je antropopmorfní fantom, vyrobený z patentovaných materiálů, který přesně napodobuje lidské tkáně a je použitelný pro ultrazvukové, NMR (nukleární magnetickou rezonenci) a CT (výpočetní tomografie, počítačová tomografie,computed Tomography) systémy. Tento fantom je výrobek americké firmy CIRS.

Složení fantomu

Fantom obsahuje struktury napodobující plíce, játra, cévy jater, žebra, obratle, ledviny, břišní aortu, dolní dutou žílu, svalovinu, tuk a intersticiální tkáně. Uvnitř plic a jater jsou simulována poranění v celé řadě velikostí a relativních kontrastů. Fantom je chráněn ekvivalentním uretanovým krytem potaženým ABS. Do fantomu lze, přes tento kryt, vkládat celou řadu chirurgických nástrojů.

Vlastnosti

  • Pro testování nového vybavení
  • Validace automatizovaných bioptických systémů
  • Testování ultrazvukových, CT a NMR systémů
  • Optimalizace vyšetřovacích protokolů

Specifikace

Specifikace

Materiál Zerdine®, uretan, epoxidová pryskyřice a ABS
Rozměry 28 (w) x 12.5 (d) x 20 cm (h)
Hmotnost 5.5 kg

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.