Skiaskopický (fluoroskopický) CDRH fantom Nuclear Associates 07-649


Skiaskopický (fluoroskopický) CDRH (Centrum pro zařízení a radiologické zdraví ) fantom Nuclear Associates

Použitím skiaskopického (fluoroskopického) CDRH (Centrum pro zařízení a radiologické zdraví ) fantomu Nuclear Associates může být snížena dávka a zlepšena kvalita skiaskopického systému.

Vlastnosti

  • Fantom navržen dle CDRH (Centrum pro zařízení a radiologické zdraví )
  • Optimalizovamý jak pro "under-table", tak pro "over-table skiaskopické systémy

Složení fantomu

Tento pacientsky ekvivalentní fantom, jednotné tloušťky, se skládá ze 7 palců silného akrylového bloku, jednoho objektu pro testování fluoroskopického obrazu, jednoho olověného plechu a měděné zeslabovací desky. Základna fantomu je složena ze dvou hliníkových desek, každá je 2.3 mm silná. Na vrcholu fantomu jsou umístěny čtyři kuličky, užívané jako orientační body, pro kolimaci paprsku. Fantom stojí na dvou podpěrách přibližně 4 palce nad stolem. Jedna podpěra je speciálně uzpůsobena pro držení sondy.

Specifikace

Specifikace

Olověný plech Tento 3.2 mm silný plech simuluje maximální zeslabení a používá se pro měření maximálního kermového příkonu vzduchu.
Měděná zeslabovací deska Tento 1.6 mm silný měděný filtr simuluje přítomnost 2 mm vrstvy síranu barnatého a může být použit pro měření kermového příkonu vzduchu.
Rozměry 17. 8 x 17.8 x 19.3 cm
Hmotnost 9.55 kg

Dotaz na další podrobnosti


Zvolte adresáta Vašeho dotazu


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku, který obdržíte na vámi uvedený email, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na
www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.