Skiaskopický (fluoroskopický) CDRH fantom Nuclear Associates 07-649


Skiaskopický (fluoroskopický) CDRH (Centrum pro zařízení a radiologické zdraví ) fantom Nuclear Associates

Použitím skiaskopického (fluoroskopického) CDRH (Centrum pro zařízení a radiologické zdraví ) fantomu Nuclear Associates může být snížena dávka a zlepšena kvalita skiaskopického systému.

Vlastnosti

  • Fantom navržen dle CDRH (Centrum pro zařízení a radiologické zdraví )
  • Optimalizovamý jak pro "under-table", tak pro "over-table skiaskopické systémy

Složení fantomu

Tento pacientsky ekvivalentní fantom, jednotné tloušťky, se skládá ze 7 palců silného akrylového bloku, jednoho objektu pro testování fluoroskopického obrazu, jednoho olověného plechu a měděné zeslabovací desky. Základna fantomu je složena ze dvou hliníkových desek, každá je 2.3 mm silná. Na vrcholu fantomu jsou umístěny čtyři kuličky, užívané jako orientační body, pro kolimaci paprsku. Fantom stojí na dvou podpěrách přibližně 4 palce nad stolem. Jedna podpěra je speciálně uzpůsobena pro držení sondy.

Specifikace

Specifikace

Olověný plech Tento 3.2 mm silný plech simuluje maximální zeslabení a používá se pro měření maximálního kermového příkonu vzduchu.
Měděná zeslabovací deska Tento 1.6 mm silný měděný filtr simuluje přítomnost 2 mm vrstvy síranu barnatého a může být použit pro měření kermového příkonu vzduchu.
Rozměry 17. 8 x 17.8 x 19.3 cm
Hmotnost 9.55 kg

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.