Fantom pro přímou a nepřímou digitalizaci CR/DR DIN 07-605-7777


Fantom pro přímou a nepřímou digitalizaci CR/DR DIN

Pomocí fantomu CR/DR DIN 07-605-7777 mohou fyzikové, radiologičtí asistenti a pracovníci servisu rychle a spolehlivě ověřit vlastnosti CR/DR systému. Teleradiologické či PACS zobrazovací řetězce jsou mnohem komplexnější než konvenční rentgenové systémy. Počítačová radiografie (CR)/digitální radiografie (DR) systémy požadují zvláštní kontolní procesy pro každý dílec sestavy. Systémy jsou řízené počítačem a používají monitory, které jsou zkalibrované použitím příslušných zkušebních obrazců, detektorů rozlišení a jasmetrů. CR/DR systémy také obsahují laserové svazky, fotonásobič, network gateways a laserovou tiskárnu. Fantom CR/DR DIN je navržen tak, aby dokázal ohodnotit vlastnosti celého CR/DR řetězce.

Aplikace fantomu CR/DR DIN 07-605-7777

Ideální jako zkušební nástroj pro preventivní kontrolu jakosti, dále se používá pro pravidelné plánované měření referenčních bodů obrazu, jako např. rozlišení čarových párů ( line pair resolution) , ROI (regions of interest) a geometrické souměrnosti. Pomůcka může být použita jak pro ohodnocení kvality monitoru, tak i pro kvalitu zobrazení na rentgenových filmech. Denní kontrolu jakosti by jste měli provádět vždy před prvním pacientem a po posledním pacientovi. Tak jednoduše odhalíte problémy s přístrojem.

Vlastnosti fantomu CR/DR DIN 07-605-7777

 • Rychle a snadno přizpůsobíte zobrazení vašich CR/DR systémů.
 • Obsahuje standarní DIN šablony (DIN 6868/58 )
 • Trvanlivý a s nízkou hmotností
 • Snadno použitelný, neobsahuje žádné pohyblivé dílce
 • Cenově výhodný

Slouží pro kontrolu těchto parametrů

 • Dynamický rozsah
 • Rozlišení při vysokém kontrastu
 • Rozlišení při nízkém kontrastu
 • Homogenita
 • Rozlišení

Specifikace fantomu CR/DR DIN 07-605-7777

 • Rozměry: 35.5 x 43.1 x 1.5 cm
 • Hmotnost: 3.20 kg

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.