Multifunkční revizní přístroj Chauvin Arnoux 6116N pro testování elektrických instalací, rozšířený o měření uzemnění sondami a kleštěmi a o analýzu sítě.

Revizní přístroj C.A 6116N umožňuje měření izolačního stavu, přechodové odpory, impedanci smyčky, uzemnění,napětí síte a frekvenci, fázový posuv, harmonické a řadu dalších parametrů sítě a to jak v průmyslu tak v domácnostech.

Multifunkční revizní přístroj Chauvin Arnoux C.A 6116N nabízí 17 funkcí pro elektrické zkoušení instalace, které se provádí podle národních a mezinárodních norem (IEC 60364-6, NF C 15-100, VDE 100, XP C 16-600, atd). To kombinuje design, ergonomii, jednoduchost, vysoký výkon, rychlost a přesnost. 

Hlavní výhody revizního přístroje C.A 6116N:

 • snadný přístup k naměřeným hodnotám
 • rychlá odezva při práci
 • vyhovuje jak mezinarodním tak lokálním standardům
 • uživatelsky přijemný extra široký podsvícený displej
 • jednoduché a spolehlivé připojení
 • kontextová nápověda pro každou funkci přístroje
 • Meření uzemnění: pomocí 3 sond
 • Meření impedance smyčky: nastavitelná hodnota proudu 6 mA, 9 mA, 12 mA, zkušební prod do 5 A
 • Měření izolačních odporů: 0,01 MΩ až 2 GΩ, při napětí 50,100, 250, 500, 1000 V DC
 • Měření proudových chráničů AC a A: 10, 30, 100, 300, 500, 650, 1000 mA
 • Měření napětí 0 až 550 V AC/DC
 • Měření kmitočtu DC - 15,8 až 500 Hz

 

C.A 6116N nabízí vynikající stabilitu měření, včetně narušených průmyslových prostředích. Všechna měření potřebná pro testování elektrické instalace je k dispozici: kontinuita, odolnost, izolace, zemní a selektivní země, impedance smyčky, chrániče typu A nebo AC. CA 6116N také měří napětí, frekvence, proud přes svorky, činného výkonu, harmonické a fázové natočení / sekvence. 

Provedená měření s C.A 6116N mohou být zpracovány se softwarem DataView®. DataView® automaticky rozpozná přístroj, pokud je připojen k PC a otevře odpovídající nabídku. Ve formě stromové struktury, nabízí uživatelům přímý přístup k údajům zaznamenaným v přístroji, jeho nastavení, atd. Je vybaven řadou předdefinovaných šablon reportů, které jsou v souladu s požadavky norem. Uživatelé mohou také vytvářet své vlastní šablony, aby odpovídaly jejich potřebám. 

 

Dokumenty ke stažení

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.