Zakoupili jste dvoupólové měřiče napětí Fluke T110, T130 a T150, vyměňte je za nové!

Zakoupili jste dvoupólové měřiče napětí Fluke T110, T130 a T150, vyměňte je  za nové!

Chtěli bychom upozornit všechny majitele zkoušeček Fluke T110, T130, T150 na možné bezpečnostní riziko u některých přístrojů. Věnujte pozornost zde uvedeným informacím!

Jako preventivní opatření a z důvodu závady se společnost Fluke rozhodla dobrovolně svolat všechny tyto výrobky a poskytnout zákazníkům nové a vylepšené ekvivalentní náhradní produkty. Zákazníci obdrží také prodloužení záruky ze 2 na 3 roky.

Detaily o důvodech, které vedly společnost Fluke k této akci najdete zde, doporučujeme všem majitelům dvoupólových měničů Fluke T110, T130 a T150 tyto informace prostudovat!


Pokud jste vlastníkem zkoušečky Fluke T110, T130,T150, co musíte nyní udělat?

Ukončete používání svých měřičů a prověřte si informace uvedené zde www.fluke.cz/tpt-recall. Tato webová stránka obsahuje všechny podrobnosti spojené s tímto svoláváním výrobků.

 

Pokud jste vlastníkem konkrétního měřicího přístroje uvedeného v seznamu přístrojů s možnou technickou závadou postupujte následovně: 

  • Na této stránce www.fluke.cz/tpt-recall vyplňte úplně formulář pro svolání, včetně Vašeho jména a dodací adresy.
  • Uveďte množství svolávaných měřičů napětí T110, T130 a/nebo T150, které vlastníte.

Společnost Fluke Vám zašle předplacenou přepravní nálepku s vyplněnou adresou pro vrácení každého z Vašich svolávaných přístrojů. 

 

Prosím, přijměte ve jménu společnosti Fluke upřímné ospravedlnění za případné nepříjemnosti způsobené touto akcí a máte-li jakékoli dotazy, neváhejte kontaktovat společnost Fluke. Kontaktní informace naleznete na adrese www.fluke.cz/tpt-recall

 

Viceprezident společnosti Fluke EMEA

Ankush Malhotra

 

 

 


 

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.

Kontaktuje nás

David Vaňáč
Telefon: +420 736 670 164 - pracoviště Hradec Králové

Ing. Tomáš Kmoch
Telefon: +420 603 437 182