Využijte úžasných slev na termokamery FLIR!

Využijte úžasných slev na termokamery FLIR!

Potřebujete termokameru do údržby? Nyní ušetříte až 18 % při nákupu vybraných termografických kamer a zkušebních a měřicích zařízení FLIR.

Začněte využívat termokameru a tepelné zobrazování k identifikaci přítomnosti závad ve Vašich zařízeních.Teď je ideální čas si termokameru pořídit! Pokud se budete chtít naučit s termokamerou efektivně pracovat, rádi Vás také zaškolíme na našich odborných školeních a seminářích

 

Akční nabídka   Termokamera FLIR C2 - v této akci ušetříte při nákupu 18 %​

Akční nabídka   Termokamera FLIR C3 - v této akci ušetříte při nákupu 16 %​

Akční nabídka   Termokamera FLIR C3 + hrotový vlhkoměr se světlem Flir MR40  - v této akci ušetříte při nákupu 17 %​ 

Akční nabídka   Termokamera FLIR C3 + indikátor napětí Flir VP52 - v této akci ušetříte při nákupu 17 %​ 

Akční nabídka   Termokamera FLIR E6  - v této akci ušetříte při nákupu 6 %​

Akční nabídka   Termokamera FLIR E8 - v této akci ušetříte při nákupu  7 %​

 

Níže uvedené akční nabídky platí od 15. října 2018 do 31. prosince 2018 na uvedené produkty a produktové balíčky a není ji možné kombinovat s jinou akcí. 

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.

Kontaktuje nás

David Vaňáč
Telefon: +420 736 670 164 - pracoviště Hradec Králové

Ing. Tomáš Kmoch
Telefon: +420 603 437 182

Produkty

Termokamera Flir C2

Kapesní termokamera Flir C2 je dalším krokem k miniaturizaci přenosných termokamer. V těle velikosti mobilního telefonu se nachází termočip o rozlišení 80×60 bodů a 3" dotykový displej, na kterém je pomocí technologie MSX kombinován termální obraz s optickým.

Termokamera Flir C3

Kapesní termokamera Flir C3 je dalším krokem k miniaturizaci přenosných termokamer. Vybavena dotykovým 3" displejem s vysokým jasem a možností připojení k Wi-Fi pro rychlý přenos obrazu.

Termokamera Flir E6

Kamera z velmi úspěšné série FLIR EX-Series s rozlišením 160×120 bodů a zabudovaným fotoaparátem pro všeobecné použití v průmyslové údržbě. Ke kameře je software, který umožňuje archivaci snímků, export do jiných formátů a k tvorbě protokolů.

Termokamera Flir E8

Jedinečná termokamera ze série Flir EX-Series. Termokamera Flir E8 s rozlišením 320×240 bodů a zabudovaným fotoaparátem pro všeobecné použití v průmyslové údržbě. Kamera je velmi lehká a proto uživateli umožňuje snadnou a dlouhodobou práci v terénu.